Зараз в багатьох квартирах є однакова проблема — через обмежений простір складно вибрати стіл, який би завжди вміщував всіх гостей і водночас не заважав би повсякденній справам мешканців. З цієї причини варто обрати таке рішення, як стіл кухонний розкладний.

Завдяки складним столам дійсно можна кожен день економити величезний простір, який необхідно використовувати по-іншому. Щодня не потрібні столи, за якими можуть сидіти багато друзів або членів сім’ї, але якщо їх запрошено — варто мати умови, які роблять це можливим. На думку багатьох, розсувні столи — це ідеальний компроміс. Що важливо, розсувний стіл — вдале рішення для кухні, їдальні і вітальні.

Розсувні кухонні столи

На багатьох кухнях неможливо розмістити досить великий стіл, щоб з комфортом розмістити до 4 осіб, не кажучи вже про велику групу. Особливо це стосується студій, люксів або інших квартир, де простір, обраний власниками, просто обмежений — кухня — одна з кімнат, які найбільше страждають від цих поступок.

У разі кухонних столів йдеться про рішення, у яких верхня частина не захована під фактичної стільницею, а опущена вниз. Ці рішення настільки ж практичні і довговічні, як і в разі стандартних столів, до того ж в цьому випадку розмір складеного столу може бути зменшений набагато більше, ніж у традиційного складного стола.

Також можна обрати столи, всю поверхню яких можна складати. Однак це крайні рішення, а самі столи, прикріплені до бічної стінки, дійсно маленькі, і в більшості випадків це працює тільки для двох чоловік.

Самі по собі розсувні столи дуже поширені на кухнях, тому що вони є відмінним способом заощадити місце. Великий стіл часто ускладнює організацію практичної кухні в невеликому приміщенні, а розсувний стіл, принаймні, частково вирішує ці проблеми.

Розсувні столи для вітальні

Вітальня — це ще одне місце, де не завжди вистачає місця, щоб обрати стіл, за яким завжди зможуть сісти всі гості. Часто вітальня — це ще й місце, де діти грають або проходить інша, наприклад, танцювальна, частина вечірки. У таких випадках можливість маневрувати розміром столу виявляється надзвичайно практичною.

Виняток становлять, звичайно, дійсно вражаючі вітальні, в яких є місце, де можна накрити стіл для даної кількості людей. Однак в більшості випадків можна вибрати цей варіант тільки в будинках або квартирах з дійсно великою площею, що перевищує 100 м2.

Якщо мешканці вибирають розкладний стіл, вони повинні адаптувати під нього інший простір, і це стосується будь-якої кімнати, в якій буде розташовуватися такий предмет меблів. Приклад — освітлення — його варто спланувати так, щоб воно працювало і з розкладеним і зібраним столом. Те ж саме і з килимами (у них повинна бути відповідна площина) або з можливістю комфортної прогулянки при розкладеному столі. Подумавши про такі деталі, можна спланувати простір таким чином, щоб він залишався дійсно практичним, незалежно від ситуації.

Розсувні обідні столи

У разі їдальні розсувні столи, мабуть, найменш популярні з усіх перерахованих тут. Це пов’язано з простим фактом — якщо у когось є простір, що дозволяє організувати в ньому окрему їдальню, мабуть, також не повинно виникнути проблем з пошуком місця для столу відповідного розміру.

Однак, якщо хтось хоче заощадити місце в повсякденному житті, і в цьому випадку, варто розглянути такі рішення.